telefon

İZMİR DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ

KLİMA; EV VE İŞ YERLERİNİN OLMAZSA OLMAZI

Klima, bir evin olmazsa olmaz eşyalarından bir tanesidir. Klima evlerde çok sık kullanıldığı kadar, ofislerde de sıklıkla kullanılan bir eşyadır.  Klima, hem yazın hem de kışın hem evlerde hem de ofislerde sıklıkla kullanılmakta olan gereçlerden bir tanesidir. Klima, ev ve ofislerinizi kışın daha sıcak, yazın ise daha serin tutmaya yardımcı olmaktadır. Bunun dışında, klima temiz hava solumanıza yardımcı olmaktadır. Sizin çok rahat bir ortamda zaman geçirmenize yardımcı olmaktadır.

DEMİRDÖKÜM…

Klimanın en iyi üreticilerinden bir tanesi de şüphesiz ki Demirdökümdür. İzmir demirdöküm klima servisi gün boyunca gelen taleplere cevap vermekte ve yaşadığınız sorunları profesyonel bir şekilde çözümlemeye yardımcı olmaktadır.  İzmir demirdöküm klima servisi, müşteri memnuniyetini artırmak için hedef kitlesi olan  sizlerle iletişimini sürdürmektedir. Eğitimli personeli ile hedef kitlesini artırmaya yönelik çalışmaktadır.

PROFESYONEL HİZMET…

İzmir demirdöküm klima servisi, İzmirde  müşterilerine 7/24 profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

İzmir demirdöküm klima servisi, Demirdöküm marka klimaların hem satışını hem de bakımını gerçekleştirmektedir. Ayrıca, size en uygun fiyatı vermektedir.  İzmir demirdöküm klima servisi, başta Alsancak, Karşıyaka, Güzelyalı gibi merkezler olmak üzere birçok farklı merkez ve ilçeye hizmet sağlamaktadır. Ayrıca, satış sonrası hizmetleri de sağlamaktadır.

Her sene düzenli yaptırmanız gereken bakımlar İzmir demirdöküm klima servisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Demirdöküm klima bakımı yaptırmadığınız takdirde ne gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz?

1.Klimanızın performansı düşmektedir.

2.Klimanız daha çabuk arızalanmaya başlamaktadır.

3.Hava kirliliğine sebep olmaktadır.

4.Ortamda kötü kokular yayarak ortamdaki kişilerin rahatsızlık duymasına yol açmaktadır.

5.Klimanızın kullanılabilirlik ömrü kısalmaktadır.

6.Yaz aylarında sıcak havadan dolayı meydana gelen su kaybının dengelenmesine yardımcı olmaktadır.

SONUÇ OLARAK;

Klima hem yaz aylarında hem de kış aylarında birçok kişinin en fazla kullandığı eşyaların başında gelmektedir. Klima, evlerde ve ofislerde çok daha rahat bir şekilde nefes almanızı sağlarken, kirli havanın temizlenmesine de yardımcı olmaktadır.

Eğer siz de, cihazınızda meydana gelebilecek problemler konusunda profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, İzmir demirdöküm klima servisinden 7/24 hizmet alabilirsiniz.


izmir demirdöküm klima servisi

Hizmet Verdiğimiz Ilçeler: Çiğli, Balçova, Narlıdere, Gaziemir,Yeşilyurt, Bozyaka, Urla,Güzelbahçe, Karşıyaka, Bornova,Buca, Bayraklı, Karabağlar, Menderes, Çeşme, Hatay, Foça, Aliağa,Evka 1-2-3-4-5-6-7,Çamdibi, Şirinyer, Altındağ, Yenişehir, Gültepe