telefon
BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ

BİR EVİN OLMAZSA OLMAZI…


Size göre bir evin olmazsa olmazı nedir? Sizin cevabınızı bilmiyorum ama bize göre bir evin en önemli gereçlerinden bir tanesi şüphesiz ki ‘’beyaz eşyadır.’’ Beyaz eşya bir evin olmazsa olmaz gereçlerindendir. Beyaz eşya, hanımların işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmalarına yardımcı olmaktadır.  Çamaşır, bulaşık, yemek gibi işlerin çok daha profesyonel bir şekilde ve çabucak hallolmasına yardımcı olmaktadır. Beyaz eşyaların herhangi birinde bir problem meydana geldiği zaman, evdeki işler büyük ölçüde aksamaktadır. Örneğin; bulaşık makinasında arıza meydana geldiği zaman bulaşıklar elde yıkanmak zorunda kalmaktadır. Bu da, gereksiz zaman ve su israfına yol açmaktadır.

BOSCH DEMEK KALİTE DEMEKTİR…


Bildiğiniz gibi, Bosch hem ülkemizde hem de dünyada beyaz eşya sektöründe oldukça gözönünde olan markaların başında gelmektedir. Yenilikçi çalışmalara imza atan Bosch, buna bağlı olarak ta hedef kitlesini ve Pazar payını sürekli olarak artırmaya çalıştırmaktadır. Dünya standartlarında üretim sağlamaktadır. Bosch demek, güvenli ve kusursuz hizmet demektir.

BEYAZ EŞYALARINIZDAN HERHANGİ BİRİNDE BOZULMA MEYDANA GELİRSE…


Beyaz eşyaların herhangi bir tanesinde problem çıktığı halde, bütün evin düzeninin etkileneceğinden bahsetmiştik. Şimdi gelin size, Bosch marka beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz Bosch beyaz eşya servisinden bahsetmek istiyoruz.

BOSCH BEYAZ EŞYA SERVİSİ


Bosch beyaz eşya servisi, arızalı beyaz eşyalarınızı profesyonel bir şekilde emanet edebileceğiniz ve profesyonel bir şekilde hizmet alabileceğiniz bir servistir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda hedef kitleyi artırmaya yönelik çalışmalara imza atmaktadır. Bosch beyaz eşya servisi, başta Alsancak olmak üzere Karşıyaka,Çiğli, Narlıdere gibi merkezler başta olmak üzere İzmir’İn birçok merkezine ulaşım ve hizmet sağlamaktadır.

7/24 PROFESYONEL HİZMET


Bosch beyaz eşya servisi, gelen taleplere 7/24 cevap vermektedir ve bu sayede müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflemektedir.
Sonuç olarak, beyaz eşya hayatımızda son derece önemli bir yer kaplamaktadır. Evinize veya ofisinize ait Bosch markalı bir beyaz eşyanın arızalanması sonucunda, Bosch beyaz eşya servisi size en profesyonel ve doğru hizmeti sağlayacaktır.
Eğer sizde, Bosch ev aletlerinizin en hızlı ve en profesyonel şekilde onarımının yapılmasını istiyorsanız Bosch beyaz eşya servisinden hizmet alabilirsiniz.
Hizmet Verdiğimiz Ilçeler: Çiğli, Balçova, Narlıdere, Gaziemir,Yeşilyurt, Bozyaka, Urla,Güzelbahçe, Karşıyaka, Bornova,Buca, Bayraklı, Karabağlar, Menderes, Çeşme, Hatay, Foça, Aliağa,Evka 1-2-3-4-5-6-7,Çamdibi, Şirinyer, Altındağ, Yenişehir, Gültepe