telefon

GAZİEMİR KLİMA SERVİSi

SICAK YAZ GÜNLERİNİN KURTARICISI…

Bildiğiniz gibi klima bir evin olmazsa olmaz gereçlerinden bir tanesidir. Klima, sıcak yaz günlerinizin adeta ‘’kurtarıcısı’’ niteliğindedir.  Bununla birlikte, havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte, kişilerin evlerdeki vazgeçilmezlerinden bir tanesi haline gelmiştir. Ayrıca, tıpkı evlerinizde olduğu gibi, iş yerlerinde de klima en fazla ihtiyaç duyulan eşyaların başında gelmektedir.  İş yerlerinde, klima bireylerin çok daha rahat bir ortamda ve rahat bir şekilde çalışabilmesine yardımcı olmaktadır.

KLİMA KARŞISINDA TELEVİZYON KEYFİ…

Özellikle sıcak yaz günlerinde, klima karşısında televizyon keyfi yapmayı kim sevmez ki? Elbette ki herkes çok sever…

KLİMALARDA MEYDANA GELEN ARIZALAR

Özellikle yaz aylarında klimalarda meydana gelen arızalar, yazın evlerinizde veya ofislerinizde moralinizin bozulmasına yol açmaktadır. Ayrıca, klimanızın daha verimli ve düzenli çalışabilmesi için klimanızın düzenli bakmını yaptırmanız gerekmektedir.

GAZİEMİR, İZMİR’İN EN KALABALIK YERLERİNDEN BİR TANESİ…

Bildiğiniz gibi İzmirde birçok yerleşim merkezi var… Gaziemir, İzmir’in en kalabalık yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Gaziemirde birçok ev ve iş merkezi bulunmaktadır. Gaziemir klima servisi, Gaizemir Bölgesine yönelik klima bakımı, klima arıza, klima satış gibi konularda profesyonel hizmet sağlamayı hedeflemektedir. Gaziemir klima servisi, uzun yıllardır Gaziemir bölgesindeki birçok eve ve iş yerinde profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Gaziemir klima servisi,Gaziemir belediyesi başta olmak üzere, Adnan Menderes Havaalanı ve Gaziemirdeki birçok farklı işyerine de profesyonel ve kusursuz hizmet sağlamayı amaçlamaktadır.

7/24 HİZMET…

Gaziemir Klima servisi, size 7/24 hizmer sağlayarak hedef kitlesinin ihtiyaçlarına yönelik kalıcı çözümler üretmektedir.

SONUÇ OLARAK;

Unutmayın ki, yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından ve kış aylarının dondurucu soğuğundan kurtulmanın en kolay yolu klimadır. Klima, yazın size daha rahat bir şekilde çalışabilme veya vakit geçirebilme imkanı sağlarken, kışın da soğuktan korunmanızı sağlayacaktır.

İzmir’in yerleşim merkezlerinden bahsedecek olursak, Gaziemir de İzmir’in en büyük iş ve yaşam merkezlerinden bir tanesidir. Eğer siz de, Gaziemir bölgesinde ikamet ediyorsanız, klima arızası, klima satışı ve klima bakımı gibi konularda profesyonel hizmet almak istiyorsanız, Gaziemir klima servisinden 7/24 profesyonel hizmet alabilirsiniz.

gaziemir klima servisi

Hizmet Verdiğimiz Ilçeler: Çiğli, Balçova, Narlıdere, Gaziemir,Yeşilyurt, Bozyaka, Urla,Güzelbahçe, Karşıyaka, Bornova,Buca, Bayraklı, Karabağlar, Menderes, Çeşme, Hatay, Foça, Aliağa,Evka 1-2-3-4-5-6-7,Çamdibi, Şirinyer, Altındağ, Yenişehir, Gültepe