telefon

Bosch Servi̇s İzmi̇r Buca

BOSCH; EN BÜYÜK BEYAZ EŞYA ÜRETİCİLERİNDEN BİR TANESİ…

Bildiğiniz gibi Bosch, dünyadaki en büyük beyaz eşya üreticilerinden bir tanesidir. Teknolojik ve inovatif ürünler üreterek hedef kitlesini sürekli artırmayı hedeflemektedir. Bosch markasının bu kadar  başarılı olmasının nedenlerinden bir tanesi de elbete ki üstün Alman teknolojisi ile üretilmesidir. Hedef kitlesini; buna bağlı olarak, müşteri portföyünü sürekli olarak artırmayı hedeflemektedir.

400’E YAKIN YETKİLİ SERVİS…

Bosch markasının bu kadar profesyonel çalışmalara imza atmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi de şüphesiz ki; markanın profesyonel yetkili servislere sahip olmasıdır. Bosch 400’e yakın yetkili servisi ile bakım, montaj ve onarım hizmetleri vermektedir. Bu sayede, müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

İLK GÜNKÜ KALİTESİNDE GİBİ HİZMET…

Bosch yetkili servisleri, cihazlarınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü fomunu korumalarını amaçlayarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede de, hedef kitlesi ile arasındaki bağı da güçlendirmektedir.

İZMİR’ İN EN KALABALIK  MERKEZLERİNDEN BİR TANESİ; BUCA…

Bildiğiniz gibi, Buca İzmir’in en kalabalık yerleşim merkezlerinden bir tanesidir.  Bucada da birçok ev ve işyeri bulunmaktadır. Ayrıca, geniş bir alanı da kapsamaktadır. Ayrıca, özellikle Toki bölgesinde nüfus günden güne artmaktadır.

 Bosch servis İzmir Buca bölgesinde Şirinyer başta olmak üzere, Gültepe, Toki, Gürçeşme gibi Buca’nın birçok farklı bölgesine de profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Bosch servis İzmir Buca bölgesinde 7/24 profesyonel hizmet alabileceğiniz, sorumlu bir beyaz eşya arıza, onarım yetkili servisidir. Bosch servis İzmir Buca, Bosch ürünlerinizde yaşadığınız problemlerin tekrarlanmamasına yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.

Ayrıca, Bosch aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak istiyorsanız, Bosch servis İzmir Buca servisini 7/24 çekinmeden arayabilirsiniz. Bosch servis İzmir Buca, size beyaz eşyalarınız ile ilgili problemlerinizde kalıcı çözümler üretmektedir.

SONUÇ OLARAK;

Eğer siz de, Buca bölgesinde ikamet ediyorsanız, Bosch marka beya eşya kullanıcısı iseniz,  Bosch servis İzmir Buca servisinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca,  bakım, onarım ve montaj ile ilgili 7/24 profesyonel yardım alabilirsiniz. Bosch servis İzmir Buca, sizin en doğru ve profesyonel şekilde hizmet almanıza yardımcı olacaktır.


Hizmet Verdiğimiz Ilçeler: Çiğli, Balçova, Narlıdere, Gaziemir,Yeşilyurt, Bozyaka, Urla,Güzelbahçe, Karşıyaka, Bornova,Buca, Bayraklı, Karabağlar, Menderes, Çeşme, Hatay, Foça, Aliağa,Evka 1-2-3-4-5-6-7,Çamdibi, Şirinyer, Altındağ, Yenişehir, Gültepe