telefon

Bosch Bornova Servisi

BEYAZ EŞYA; BİR EVİN OLMAZSA OLMAZI…


Bir evin olmazsa olmazlarından bir tanesi size göre nedir? Sizin cevabınızı bilemiyoruz ama bizim bu soruya vereceğimiz cevap çok basit… Elbette ki ‘’beyaz eşya.’’  Beyaz eşya, bir evde, çalışan hanımların ve ev hanımlarının işlerini son derece kolaylaştırmaktadır. Beyaz eşya, adeta evdeki işlerinizin düzene girmesini sağlamaktadır. Bununla birlikte, klima, buzdolabı gibi beyaz eşyalar da ofislerinizde işinizi büyük ölçüde kolaylaştırmaya yaramaktadır. Beyaz eşyalar sayesinde, hayatınız daha fazla düzene girmektedir.

BEYAZ EŞYALAR GEREKSİZ ZAMAN VE EMEK KAYBININ ÖNÜNE GEÇMEKTEDİR…


Beyaz eşyaların evinizdeki birçok sorunun çözümlenmesinde aktif rol oynadığından bahsetmiştik. Örneğin; fırınınızda veya bulaşık makinanızda herhangi bir sorunla karşı karşıya kaldığınızı varsayalım; bu evinizdeki işlerinizin büyük ölçüde aksamasına yol açacaktır. Buda hem zaman hem de emek kaybına yol açmaktadır. Bu yüzdendir ki; beyaz eşyalar hayatımızda son derece önemli bir yere sahiptir.

BORNOVA; İZMİR’İN EN BÜYÜK MERKEZLERİNDEN…


Bornova,  İzmirde yeralan en büyük merkezlerden bir tanesidir. Bornovada birçok ev ve iş merkezi bulunmaktadır.  Bornova, İzmir’in en kalabalık yerlerinden bir tanesidir. Nüfusu da günden güne artış göstermektedir. Ege Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi’ nin de Bornova da yer alması, Bornova’ nın nüfusunun artmasına neden olmaktadır.

BOSCH; BİR DÜNYA MARKASI…


Bosch, hem ülkemizde hem de dünyadaki en önemli beyaz eşya üreticilerinden bir tanesidir. Teknolojik ve yenilikçi çalışmalara yer vererek Pazar payını ve marka farkındalığını sürekli olarak artırmayı hedeflemektedir.
İzmirde, tıpkı diğer bölgelerde olduğu gibi, Bornovada da birçok Bosch kullanıcısı bulunmaktadır. Bosch, üstün Alman teknolojisi ile üretim sağlamaktadır. Bosch, buna bağlı olarak hedef kitlesini sürekli olarak artırmayı amaçlamaktadır.

ÖZETLE;


Sonuç olarak; beyaz eşyalar hayatımızda son derece önemli bir yere sahiptirler. Beyaz eşyalar özellikle bayanların işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır. Beyaz eşyaların herhangi birinde bir sorunla karşılaşmanız, evdeki işlerinizin aksamasına yol açmaktadır.
Tıpkı diğer yerleşim merkezlerinde olduğu gibi, Bornovada da  birçok ev ve iş merkezi bulunmaktadır. Bosch Bornova servisi, özellikle Bornovada oturan birçok kişinin beyaz eşya bakımı ve onarımı konusunda yardımcı olmaktadır.  Bosch Bornova servisi, 7/24 profesyonel hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. Bosch Bornova servisi, beyaz eşyalarda meydana gelen sorunların kalıcı bir şekilde çözümlenmesine yardımcı olmaktadır. Bosch Bornova servisi,  size en doğru hizmeti sağlayacaktır.
Siz de daha detaylı bilgi almak için, Bosch Bornova servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

bosch bornova servisi
Hizmet Verdiğimiz Ilçeler: Çiğli, Balçova, Narlıdere, Gaziemir,Yeşilyurt, Bozyaka, Urla,Güzelbahçe, Karşıyaka, Bornova,Buca, Bayraklı, Karabağlar, Menderes, Çeşme, Hatay, Foça, Aliağa,Evka 1-2-3-4-5-6-7,Çamdibi, Şirinyer, Altındağ, Yenişehir, Gültepe