telefon

Siemens Izmir Servis

Siemens Avrupa’nın en büyük teknoloji kuruluşudur. Firmanın yönetim yeri Almanya’nın Berlin ve Münih şehirleridir. Uluslararası alanda üç ana sektörde faaliyet göstermektedir. Bunlar elektrikli ev aletleri, enerji ve sağlıktır. Dünya genelinde 190 ülkede faaliyet göstermektedir. Ülkemizde Siemens Türkiye tarafından temsil edilmektedir.

Siemens İzmir servis olarak kentin her bölgesine hizmet vermekteyiz. Evinizde ve işyerinizde kullandığınız Siemens markalı ürünlerin bakım, onarım ve servis hizmetlerini size sunuyoruz. İzmir genelinde oluşturduğumuz gezici teknik servis ekiplerimizce size en kısa sürede ulaşarak, yerinde arıza saptaması yapıp, çözümler üretip onarım ve bakım yapıyoruz. Sizin Siemens ürününüzü sağlıklı bir biçimde kullanmanızı sağlıyoruz.

Siemens İzmir servis, Siemens’in ürettiği buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, davlumbaz, aspiratör, çamaşır makineleri, kurutucular, bulaşık makinesi, klima, süpürge ve ütülerin bakım, onarım yedek parça ve aksesuar gereksinimlerini karşılıyoruz. Yaptığımız tüm onarımlardaki yedek parçalar garantilidir. Siemens servisi tek bir amaca hizmet ediyor; kullanıcılarına yüksek kaliteli ve sorunsuz servis hizmeti sunabilmek. Zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Siemens Izmir Servis

Firmamızdaki teknik ekip Siemens marka ürünler konusunda uzman çalışanlardır. Uzun yıllar deneyimli olmaları sayesinde geçmiş zamanda yaşadıkları arızalara dayanarak sorunlarınıza seri çözümler üretmektedirler. Çağırdığınız an en yakındaki teknik servis aracı size yönlendirilecektir. Siemens İzmir servis kısa zamanda işinizi teslim etme garantisi de veriyor. Bizce müşteri memnuniyeti her şeyin üzerindedir. Sürekli kalite, sürekli gelişim, müşterilerimize en iyi servis temel ilkemizdir.

Beyaz eşya sektörünün önde gelen markası olan Siemens’in buzdolabının neden çalışmadığını, neden soğutmadığını, çamaşır makinenizin neden çalışmadığını, neden su almadığını, neden su boşaltmadığını, neden sıkma yapmadığını, neden temiz yıkamadığını, neden sesli çalıştığını, neden ısıtma yapmadığını, neden su akıttığını araştırıp gereken onarımlarını Siemens İzmir servis olarak yapmaktayız. Yine bulaşık makinenizin neden çalışmadığını, yıkama yapmadığını, su almadığını, ısıtma yapmadığını, temiz yıkamadığını, su akıttığını araştırıp onarıyoruz. Ocaklarınızı ve fırınlarınızı doğal gaza dönüştürüyoruz. Siemens marka klimalarınızın ve termosifonlarınızın neden çalışmadığını, sesli çalıştığını, su akıttığını, gaz kaçırdığını, ısıtıp soğutmadığını, araştırıp Siemens İzmir servis olarak gerekenleri yapıyoruz.

siemens izmir servis
Hizmet Verdiğimiz Ilçeler: Çiğli, Balçova, Narlıdere, Gaziemir,Yeşilyurt, Bozyaka, Urla,Güzelbahçe, Karşıyaka, Bornova,Buca, Bayraklı, Karabağlar, Menderes, Çeşme, Hatay, Foça, Aliağa,Evka 1-2-3-4-5-6-7,Çamdibi, Şirinyer, Altındağ, Yenişehir, Gültepe