telefon

Ariston Kombi Servisi

Konutunuzun ya da işyerinizin ısıtma ve sıcak su gereksinimini karşılayan, doğal gaz ve LPG ile çalışan cihazlara kombi diyoruz. 60 m2 den 250 m2 ye kadar kullanım alanlarının ısıtılması ve sıcak suyunun sağlanmasında kullanılır. Hafif, ufak boyutlu, kolaylıkla taşınabilen, duvara asılan bu nedenle az yer kaplayan, kullanışlı, sessiz, kolay kurulabilen, kullanıcıya bağımsız ısınma konforu sağlayan bireysel bir üründür. İçinde ısıtma sistemi için gereken, pompa, genleşme tankı gibi diğer zorunlu sistem ve donanımları da sağlayan paket tip cihazdır.

Ariston Yedek Parça ve Ariston Aksesuarları

Termik konfor içinde dünyanın önde gelen İtalya şirketlerinden biri olan Ariston, kombilerle, en az enerji ile en fazla konfor sağlamak için tasarlanmış, ısıtma ve sıcak su sistemleri, hizmet ve çözümleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Enerji verimliliği konusunda ülkelerin almış olduğu sanayide sürdürülebilir ve yeşil politikaları desteklemektedir.

Ariston Bakım Servisi

Ariston kombi servisleri kullanıcılarına profesyonel teknik destek, akıllı finansal çözümler sunmaktadırlar. Yapısında nitelikli personel istihdam etmektedir. “İyi ve kaliteli yerinde hizmet” ilkesini benimsemiştir. Cihaz kullanıcılarının % 98’i tamir, bakım, yedek parça ve faturalama açısından memnuniyetini dile getirmektedir. Tam bir bakım hizmeti sunmak, Ariston kombi servisinin temel ilkesidir. Siz kombinizin arızasının ne olduğunu söyleyin, yedek parçalar anında temin edilerek arızanız yerinde giderilir. Yıllardır bu sektörde profesyonel hizmetler vererek binlerce müşterinin güvenini kazanmıştır.

Ariston Montaj Servisi

Ariston kombi servisi cihazınızın her yıl düzenli bakımını yaparak sizleri, gelecek kabarık faturalardan, ileride oluşabilecek büyük sorun ve kazalardan korumaktadır. İzmir genelinde hizmet veren Ariston servisleri, sorunun kaynağına inerek çözüme ulaştırmaktadır. Kombi bakımını şu biçimde yapmaktayız:   Cihazınızın önce iç yüzü temizlenir,   Yanma bölümünün ayrıntılı temizliği yapılır,   Fan bölmesi titiz bir çalışma ile toz ve pisliklerden arındırılır.   Daha sonra kombinin genel bakımı yapılarak, servis elemanlarınca kombinin çalışıp çalışmadığı denetlenir.
Ariston kombi servisi uzun yıllardır bakım, onarım, teknik servis ve arıza giderme alanlarında profesyonel çözümler sunmaktadır. Sizde gelecek kabarık faturaları önlemek, çözümü zor sorunların olmaması için her yıl cihazınızın bakımını düzenli olarak yaptırmalısınız.

ariston kombi servisi
Hizmet Verdiğimiz Ilçeler: Çiğli, Balçova, Narlıdere, Gaziemir,Yeşilyurt, Bozyaka, Urla,Güzelbahçe, Karşıyaka, Bornova,Buca, Bayraklı, Karabağlar, Menderes, Çeşme, Hatay, Foça, Aliağa,Evka 1-2-3-4-5-6-7,Çamdibi, Şirinyer, Altındağ, Yenişehir, Gültepe