telefon

Arçelik Servis Bornova

Arçelik, 1955 yılında kurulan Türkiye merkezli beyaz eşya ve teknoloji şirketidir. Türk beyaz eşya sektörünün en büyük kuruluşudur. Beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak, fırın, davlumbaz, aspiratör, ütü, klima gibi ev aletlerine verilen genel addır. Beyaz eşya, ilk zamanlarda dış görünümünde beyaz renk kullanılmış olan, fabrikalarda üretilen ev eşyası makinelerdir. Bilimsel araştırmalara göre bir toplumun kalkınma düzeyinin bir göstergesidir. Gelişmiş toplumlar çok sayıda beyaz eşya kullanılır, az gelişmiş toplumlar daha az beyaz eşya kullanırlar.

Arçelik Servis Bornova


Arçelik servis Bornova, sahip olduğunuz Arçelik beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızaların saptanması, bakımı, onarımı ve yedek parça gereksinimlerini karşılamak üzere hizmet vermekteyiz. Klimalarınızın yıllık bakımları büyük bir özenle yapılmaktadır. Sadece Bornova ve mahallelerine değil tüm İzmir’e hizmet vermekteyiz. Tüketicinin bulunduğu her yerde biz varız ve size uzman kadromuzla kaliteli hizmet sunmaktayız.
Arçelik servis Bornova olarak, buzdolabınızın neden çalışmadığını, neden soğutmadığını, çamaşır makinenizin neden çalışmadığını, neden su almadığını, neden su boşaltmadığını, neden sıkma yapmadığını, neden temiz yıkamadığını, neden sesli çalıştığını, neden ısıtma yapmadığını, neden su akıttığını araştırıp gereken onarımlarını yapmaktayız. Yine bulaşık makinenizin neden çalışmadığını, yıkama yapmadığını, su almadığını, ısıtma yapmadığını, temiz yıkamadığını, su akıttığını araştırıp onarıyoruz. Setüstü ocaklarınızı ve fırın tipi ocaklarınızı doğal gaza dönüştürüyoruz. Arçelik marka klimalarınızın neden çalışmadığını, sesli çalıştığını, iç ünitenin su akıttığını, gaz kaçırdığını, ısıtıp soğutmadığını, araştırıp gerekenleri yapıyoruz. Termosifonlarınızın neden çalışmadığını, neden ısıtmadığını, neden su akıttığını araştırıp sorunu çözüyoruz.

İzmir Bornova Arçelik Beko Servisi

Arçelik servis Bornova’daki teknik ekibimiz Arçelik marka beyaz eşyalar konusunda eğitimli ve uzmandırlar. Deneyimleri uzun süreye dayandığından geçmişte çözdükleri arızalara dayanarak, sorunlarınıza seri çözümler üretmektedirler. Beyaz eşyanız arızalandığında çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Size en yakındaki teknik aracımızı hizmetinize gönderiyoruz. Servisimiz İzmir’in tüm bölgelerine gitmekte ve genellikle gününde hizmet vermektedir. Arçelik servis Bornova sürekli kaliteyi geliştirme anlayışını benimsemiştir. Beyaz eşyalarınızın ömrünü uzattığımız için memnunuz. Dolayısı ile müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.
arçelik servis bornova
Hizmet Verdiğimiz Ilçeler: Çiğli, Balçova, Narlıdere, Gaziemir,Yeşilyurt, Bozyaka, Urla,Güzelbahçe, Karşıyaka, Bornova,Buca, Bayraklı, Karabağlar, Menderes, Çeşme, Hatay, Foça, Aliağa,Evka 1-2-3-4-5-6-7,Çamdibi, Şirinyer, Altındağ, Yenişehir, Gültepe