telefon

Airfel Kombi Servisi

Airfel kombiler, konutunuzun ya da işyerinizin ısıtma ve sıcak su gereksinimini karşılayan, doğal gaz ve LPG ile çalışan cihazlardır. 60 m2 den 250 m2 ye kadar kullanım alanlarının ısıtılması ve sıcak suyunun sağlanmasında kullanılır. Hafif, ufak boyutlu, kolaylıkla taşınabilen, duvara asılan bu nedenle az yer kaplayan, kullanışlı, sessiz, kolay kurulabilen, kullanıcıya bağımsız ısınma konforu sağlayan bireysel bir üründür. İçinde ısıtma sistemi için gereken, pompa, genleşme tankı gibi diğer zorunlu sistem ve donanımları da sağlayan paket tip cihazdır. Her yıl kış mevsimi gelmeden kombinize Airfel kombi servisine genel bakım yaptırmalısınız. Kombi bakımı demek iyi bir verim, sorunsuz bir kış sezonu geçirmeniz demektir. Kombi bakımında neler yapmaktayız?   

Airfel Kombi Bakımı Ve Kombi Montajı

      Cihazın genel olarak tozlarını temizliyoruz. Yanma haznesindeki biriken tozları temizliyoruz. Filtreyi ve brülörü söküp temizliyoruz. Meme gözeneklerindeki tozları temizliyoruz. Ateşleme elektrotlarını zımparalıyoruz. Prop gözleri temizleniyor. Fanın tozları alınıyor, genleşme tankındaki hava oranını ölçüyoruz gerekirse gaz basıyoruz. NTC termostatlarının değerlerini ölçüyoruz. Hassaslıklarını yitirmişlerse değiştiriyoruz. Gaz valfı üzerinden kombinin kalori kapasite ayarını yapıyoruz. Sıcak su akışını denetliyoruz. Cihazı çalıştırıp müşteri denetiminde kendisine teslim ediyoruz.

Airfel kombi servisi olarak bacalı cihazları kesinlikle göz ardı etmiyoruz. Bu tip cihazlar doğrudan ev bacalarına bağlı olduğundan baca emniyet limitinin görev yapıp yapılmadığını mutlaka deneyliyoruz. Gerekirse değerini kaybeden emniyet limitlerini değiştiriyoruz. Baca bağlantı haznesini temizliyoruz. Siz değerli tüketicilerimizde olanakları varsa servis elamanın başında durmalı, yapılan işlemin sizin gözünüzde ne derece doğru olduğunu bilmeli gerektiğinde çalışanımızı uyarmalısınız.

Airfel kombi servisi

İzmir genelinde geniş araç filosu ile deneyimli uzman kadrosu ve uygun fiyatlarla kaliteli hizmeti size ulaştırıyor. Ancak kullanıcılarımız şunu unutmamalı: Uzun süre çalıştırılmayan cihaz elden geçirilmeden çalıştırılınca performansı ve kullanım ömrü olumsuz yönde etkilenmektedir. Bu da fazla yakıt harcamanıza ve kabarık faturalara maruz kalmanıza neden olur. Sektörde uzmanlığı eğitim sertifikaları ile belgelenmemiş kişiler tarafından yapılan işlemler cihazda tamiri olası olmayan büyük arızalara, patlamalara ve gaz sızıntısı gibi ciddi olumsuzluklara neden olmaktadır.

Airfel kombi servisi
Hizmet Verdiğimiz Ilçeler: Çiğli, Balçova, Narlıdere, Gaziemir,Yeşilyurt, Bozyaka, Urla,Güzelbahçe, Karşıyaka, Bornova,Buca, Bayraklı, Karabağlar, Menderes, Çeşme, Hatay, Foça, Aliağa,Evka 1-2-3-4-5-6-7,Çamdibi, Şirinyer, Altındağ, Yenişehir, Gültepe